Понеділок, 27 Травня, 2024

Герої Дніпропетровщини, які загинули в боях за Україну

Ось уже місяць пройшов з моменту, як в Україні почалася жорстока війна. З початку вторгнення російських військ 24 лютого у боях із окупантами вже загинули захисники України, родом із Дніпра. Два герої з Дніпропетровщини, які віддали найцінніше за свободу та цілісність нашої держави – молодий солдат та медик, багатодітна мати дванадцяти дітей. Більше на dnepr-future.com.ua.

Про смерть у боях із російськими загарбниками уродженця Дніпропетровщини Синіцина Сергія Анатолійовича 15 березня у вівторок повідомив перший відділ Синельниківського територіального центру комплектування, а також соціальної підтримки у своїй публікації у соціальній мережі Фейсбук.

За інформацією Першого відділу Синельниківського Ртцьк, Сініцин Сергій Анатолійович був вихованцем дитячого будинку, земляком, учасником бойових дій АТО, 1997 року народження. Герой України та захисник, відважний боєць. На момент загибелі Сергію Анатолійовичу було лише 25 років. Про цю трагічну звістку повідомили у виданні «Дніпро вечірній»:

«Щодня воєнного вторгнення російської армії в Україні гинуть відважні наші бійці. Жертвою російських загарбників став наш земляк, учасник бойових дій АТО Сергій Сініцин», – наголошувалося у повідомленні Синельниківського територіального центру комплектування.

Втрата воєнного медика, матері-героїні

Ще однією несамовитою новиною стала втрата 48-річного військового медика, а також матері-героїні з міста Марганця, Дніпропетровської області – Ольги Семидьянової. Медик загинула 3 березня під час запеклого бою з російськими окупантами на кордоні з Донецькою та Запорізькою областями.

У Ольги залишилося 12 дітей: шість рідних дітей, а також шість прийомних, за що була нагороджена званням «мати-героїня». Починаючи з 2015 року, Ольга Семидьянова захопилася військовою справою не без участі чоловіка, який є добровольцем батальйону ДУК «Правий сектор». З того часу жінка не раз брала участь у бойових діях на Донеччині як військовий медик. За останні роки та до своєї загибелі Ольга отримала безліч нагород: за професіоналізм, відвагу, мужність та героїзм.

Дочка Ольги поділилася подробицями останнього бою мами, жінка самовіддано продовжувала рятувати українських захисників, незважаючи на перевагу чисельності російських солдатів і наказу комбата відправити з передової всіх жінок. Ольгу вбили зі стрілецької зброї, вона загинула не відразу, а від втрати крові після поранення у живіт.

Рідні Ольги Семидьянової зізналися, що жінка передчувала смерть за кілька годин до початку бою. Ольга написала близьким повідомлення про те, що дуже їх любить та їде у «гарячу точку», а також відправила їм рюкзак із особистими речами через знайомих. Після цього вона більше не виходила на зв’язок.

На початку березня загинув Владислав Степаненко із села Григорівка, Васильківського району, Дніпропетровської області. Молодий хлопець загинув у боях за свободу та незалежність України. Про це повідомив журналіст із Дніпра Сергій Хорошилов, який зазначив, що на даний момент уточнюється за яких обставин загинув хлопець і що він особисто його не знав.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.