Неділя, 26 Травня, 2024

Допомога від Інтерпайп: два мільйони гривень на потреби лікарень Дніпра

До лікарень Дніпропетровщини надійшла закуплена від Інтерпайп допомога – були придбані бинти (та інші перев’язувальні матеріали), пластири для дезінфекції чи обробки, медичні рукавички, медикаменти знеболюючі тощо. Також компанія закуповує препарати штучної крові, знеболювальні та антисептики, перев’язувальні матеріали та медичні розхідники. «Інтерпайп» допомагає лікарням в забезпеченні постільною білизною та засобами особистої гігієни. Також виконують комплектацію аптечок для мобілізованих працівників «Інтерпайп» та інших захисників, а потім завдяки співпраці з волонтерами, допомога доправляється на передову. Більше на dnepr-future.com.ua.

Також, компанія системно допомагає військовим та лікарням Дніпра: на медичну підтримку нашого міста вже було спрямовано майже два мільйони гривень. Із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, «Інтерпайп» продовжувала підтримувати лікувальні заклади Дніпропетровщини. Як каже одна із лікарок, в Дніпровських лікарнях зараз велика завантаженість, лікарі допомагають як і містянам, так і тисячам переселенців, що переїхали до Дніпра із гарячих точок, тому допомога компанії дуже доречна медичній системі лікарень.

Закупівля медичного обладнання для лікарень Дніпра

Лікарні Дніпропетровщини потребують не лише медикаментів, а ще й додаткового медичного обладнання. За підтримки благодійного фонду Віктора Пінчука, до одного закладу міста було передано апарат «ШВЛ» та кисневий концентратор. Для іншої лікарні Дніпропетровщини було придбано та передано електрокоагулятор. Ще в одному закладу Дніпра допомагають облаштувати операційну кімнату. Для цього закупили операційний та маніпуляційний столи, а також функціональне ліжко. Таке ліжко може змінювати своє положення відповідно до вимог хірурга чи іншого лікаря. Це обладнання допоможе лікарям змінювати положення відповідно до вимог хвороби пацієнта, а також якщо хворого не можна розміщувати разом із іншими. Це ті випадки, коли людина має основне захворювання (наприклад, інфекційне) і супутнє (травми).

Об’єднання зусиль всіх благодійних фондів для підтримання медичної системи міста

Співпраця між лікарями закладів Дніпропетровщини та благодійними фондами існує вже тривалий час. Так, якщо у лікарні Дніпра виникає у чомусь потреба, благодійні фонди, такі як «Відродження регіону», допомагають у цьому в найкоротші терміни. А тепер лікарням міста ще допомагає й компанія «Інтерпайп».

Медичні заклади та промислові підприємства продовжують об’єднувати зусилля у боротьбі з ворогом у такий нелегкий час для України. Компанія «Інтерпайп» та благодійні фонди Дніпропетровщини будуть продовжувати допомагати лікарням міста у забезпеченні їх усім необхідним та військовим на передовій.

Нагадаємо, що компанія «Інтерпайп» не лише допомагає лікарням. Вона облаштовує по всьому місту комфорті бомбосховища, де можуть сховатися усі містяни під час повітряної тривоги, а також забезпечує мобілізованих працівників, які боронять країну.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.