Середа, 17 Липня, 2024

Будівництво промислових об’єктів — де замовити розумне проєктування у Дніпрі

Під час планування та експлуатації виробничих потужностей і заводів потрібно багато чого враховувати. Для макета дизайнер малює масштабну модель виробничого об’єкта на основі розмірів будівель, машин і систем. Зрештою, макет без урахування реальних розмірів мало допоможе.

Скористайтесь розумним проєктуванням

За допомогою розумного проєктування промислових об’єктів, який пропонує компанія “ВСЕ ЗАКОННО”, дизайнер створює макет, у якому можна бачити об’єкт з різних точок, бачити машини, обладнання що працюють, спостерігати за виробничим процесом. Така модель відповідає масштабу, а тому можна отримати точні відстані між машинами, агрегатами тощо безпосередньо з моделі. Це означає, що не потрібно розміщувати машини на пробній основі, щоб перевірити, чи достатньо місця. Все відображається на екрані, а дизайнер може змінити макет у будь-який час.

Важливо визначити площі для різних етапів виробництва. Якщо ваш виробничий процес складається з кількох етапів, наприклад, розрізання, сортування та пакування продукту, то виробництво одразу поділяється на різні ділянки. Нарізка відбувається в одній зоні, сортування в іншій і пакування в третій. Це означає, що необхідні машини та персонал об’єднані разом, що прискорює виробництво. Таке розміщення площ є вигідним, тому що матеріали та персонал повинні долати коротші відстані, машини мають розташовуватись більш компактно, а виробництво бути оптимізованим. 

Що характеризує вдале розташування системи 

Одразу варто звернути увагу на ефективне використання простору. Грамотне планування заводу дозволяє ефективно використовувати кожен квадратний метр робочої площі. Не слід забувати про зручний доступ. Це означає, що між машинами та системами має бути достатньо місця, щоб уся робоча зона була легко доступною. Наприклад, таке транспортне обладнання, як вилкові навантажувачі, повинно мати достатньо місця для себе та продукту, який вони транспортують.

Подумайте про майбутнє зростання. Для цього макет не повинен обмежувати ваші операції. Для багатьох виробничих компаній є перевагою планувати майбутнє зростання від 20 до 40%. Це не означає, що ви повинні точно передбачити, наскільки ви зростете за десятиліття, але ви повинні враховувати майбутнє зростання.

У підсумку макет має бути адаптований до вашого бізнесу. Проєкт  системи дієздатний, якщо він відповідає індивідуальним вимогам саме вашої компанії. Саме такі проєкти, які враховують всі вимоги замовника і допомагають досягти цілей його роботи шляхом оптимізації всіх можливих параметрів ще на початковому етапі створюють у компанії “ВСЕ ЗАКОННО”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.