Понеділок, 27 Травня, 2024

Як дніпрянам придбати якісний автомобіль – швидко і недорого?

У двадцять першому столітті темп життя настільки збільшився, що власна машина дійсно стала вже анітрохи не розкішшю, а просто банальним засобом пересування. Особливо в тому випадку, якщо звичайний графік життя людини не замикається на маршруті “дім-робота” (а саме так відбувається у абсолютної більшості дніпрян). Прагнення придбати автомобіль недорого, але при цьому бути впевненим в якості “залізного коня”, цілком природно, тому все частіше жителі великих мегаполісів (таких, наприклад, як Дніпро) дивляться в бік покупки авто з Америки в Дніпрі – адже таким чином можна бути впевненим , що ця машина прослужить ще багато років.

Будьте уважні

Однак, тут, як і скрізь, є свої “підводні камені”. Головним з них є той, що стан заявленого автомобіля може істотно відрізнятися від замовленого. При цьому бажання майбутнього щасливого автовласника заощадити пару-трійку сотень доларів при покупці може вилитися в набагато більші витрати після операції – адже обслуговування машин в наш час досить недешеве задоволення! Саме тому фахівці рекомендують здійснювати такі покупки тільки за допомогою спеціалізованих компаній, які надто дорожать своїм ім’ям і репутацією для того, щоб надати клієнту проблемний автомобіль. Найвідоміша з компаній цього напрямку в Дніпрі – це організація під назвою АТЛ. Саме її співробітники накопичили такий колосальний досвід в придбанні автомобілів з Америки, що готові допомогти будь-якому жителю Дніпра підібрати йому “залізного коня” без зволікань і проблем. До незаперечних переваг співпраці з компанією АТЛ відносяться:

  • точна відповідність термінів доставки автомобілів (крім обумовлених форс-мажорів);
  • широкий асортимент автомобілів в каталозі;
  • зручна система фільтрів для того, щоб ви могли швидко знайти автомобіль з потрібними вам параметрами (в тому числі пробігом і станом);
  • маслкар, седани, купе, електромобілі, гібридні авто – великий вибір різних за типом машин;
  • низькі ціни на послуги та постійні акційні пропозиції;
  • участь в найвідоміших автомобільних аукціонах, які проводяться в США – Копарт, Манхайм, ІАА.

На шляху до успіху

Для того, щоб придбати автомобіль з пробігом прямо з США, клієнт повинен попередньо визначитися з тим, машину в якому стані він бажає. Серед українців регулярно поширюються “страшні історії” про співпрацю з компаніями по пригону машин з Америки – що після того, як клієнт оплатив першу частину суми, йому довелося брати авто зовсім не в тому стані, в якому він замовляв. Для того, щоб уникнути таких неприємних сюрпризів, варто уважно вибирати, з ким саме співпрацювати, а також попередньо читати договір. Компанія АТЛ гарантує те, що клієнт в результаті співпраці отримує автомобіль саме в такому стані, в якому хотів.

Крім того – співробітники компанії найуважнішим чином ставляться до термінів поставки, які прописані в договорі. Клієнт може бути повністю впевнений в тому, що компанія зробить все можливе для того, щоб автомобіль прибув вчасно.

Ще одним незаперечним плюсом співпраці з АТЛ є наявність у них автомобілів марки Тесла. Вибирайте, купуйте і насолоджуйтеся своїми поїздками!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.