Неділя, 21 Квітня, 2024

Нове авто – мрія дніпрянина. Нюанси вибору

Мода, як усім відомо, дама цілком примхлива і мінлива. І мода на автомобілі – ніяк не виняток з цього правила. Саме тому популярними на дніпровських дорогах стають то невеликі яскраві автомобільчики незвичайної форми, то потужні і діловиті позашляховики з блискучими хромованими бамперами, то класичні приземкуваті авто середнього класу, в дизайні яких неможливо угледіти навіть натяк на надмірність. А от придбання модного автомобіля – швидко і недорого – це теж окремий квест для жителів Дніпра.

Зверніть увагу

Однак якщо мода – поняття сьогохвилинне, то зручність експлуатації, комфорт, надійність, а також безпека (як активна, так і пасивна) – це запорука щасливого водійського стажу. Саме тому фахівці радять дніпровським водіям не гнатися за модними тенденціями (тим більше, що вони мають властивість змінюватися з року в рік, а переважна більшість наших співвітчизників пересідає за кермо іншого автомобіля набагато рідше), а звертати увагу на важливі експлуатаційні характеристики.

Перш за все, зверніть увагу на так званий кліренс автомобіля і порівняйте його з тим рельєфом доріг, по яких вам з вашим вірним залізним другом доведеться пересуватися. Кліренсом називають висоту від дорожнього полотна до днища автомобіля. Чим він більший, тим прохідніша машина на бездоріжжі, але тим вище її центр ваги, а значить – гірше керованість, особливо на слизьких дорогах. Водіям часто доводиться робити вибір між цими двома показниками – прохідність і стійкість. Оцініть ваші водійські навички і переважні маршрути (сільське бездоріжжя або щільний міський трафік) і після цього робіть висновки. Незайвим буде на цьому етапі оцінити також і габарити машини.

Важливою також є така характеристика майбутнього автомобіля, як оглядовість. Тому, хто сидить за кермом, повинно бути зручно орієнтуватися по дзеркалах (бажано – з найменшою “сліпою зоною”). Добре, якщо регулювання водійського сидіння дозволяють влаштуватися з максимальним комфортом і розслабити спину. Важлива також місткість салону і багажника, адже користуватися автомобілем буде, як правило, вся сім’я, і ​​він повинен відповідати стилю життя всієї родини. Так, якщо у вас прийнято проводити вихідні на заміській дачі – то автомобіль повинен дозволяти без проблем транпортувати туди не тільки дітей і домашніх вихованців, але і розсаду в горщиках, а також інструмент.

Технічні питання

Важливою характеристикою автомобіля мрії є і форм-фактор кузова машини. Цей пункт безпосередньо пов’язаний з попереднім. Якщо передбачається використовувати авто для сімейних вилазок і пересувань, та ще й з багажем, то дніпряни частіше вважають за краще кузов універсал, а ось молодь захоплюється класичними седанами і купе.

Однією з найважливіших характеристик автомобіля при його покупці (особливо для чоловіків) є двигун машини і її комплектація. Що стосується двигуна – то виробники весь час прагнуть оптимізувати свої твори для того, щоб економічність була максимальною, як і коефіцієнт корисної дії. Іншими словами – чим більше кінських сил заховано під капотом машини при порівняно невеликому споживанні пального – тим популярніша така машина на сучасному авторинку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.