Понеділок, 27 Травня, 2024

WheelKeep — стартап з Дніпра для захисту велосипеда від крадіжок

Велосипед — чудовий транспортний засію, мобільний та екологічний. Але багато хто боїться залишати його на вулиці, коли йде до супермаркету, кафе тощо. Наразі існують і замки, і ланцюги, і сигналізації для захисту велосипедів від зловмисників. Але крадії примудряються зламувати найбільш надійні замки. Відстежити злодіїв майже нереально. А велосипед річ недешева, тому власники всіма силами намагаються уберегти свій транспорт. Далі на dnepr-future.com.ua.

Студенти Дніпровського національного університету, які самі віддають перевагу велосипеду, теж були стурбовані проблемою крадіжок. За підтримки інжинірингової школи Ноосфери вони розробили захисний пристрій під назвою WheelKeep. Його мета —  повідомляти власника про будь-який рух транспорту. Якщо велосипед намагаються вкрасти, то на спеціальний додаток у смартфоні прийде оповіщення про переміщення. Додаток показує геолокацію велосипеда з точністю до 2-х метрів. Таким чином власник зможе відстежити викрадача.

Сам пристрій встановлюється в рульову колонку. Він невидимий, тож ззовні неможливо розпізнати, що велосипед знаходиться під контролем. Також пристрій ніяк не впливає на рух велосипеда, поїздка залишається комфортною.

Щоб зарядити пристрій потрібно прикласти до рами відповідну частину зарядки. Це полегшить власнику процес заряджання, адже йому не потрібно виймати девайс з рами. Зарядки вистачає на місяць безперервного використання.

Розробники запевняють, що пристрій дійсно надійний і витримає різні негаразди. Вони попіклувались про вологостійкість, пилозахист та ударостійкість.

Якщо світова пандемія не завадить, то WheelKeep надійде у продаж 1 грудня 2021 року. Пристрій ще знаходиться на етапі тестування, але вже є можливість зробити передзамовлення. Для цього на сайті можна залишити заявку та придбати WheelKeep за зниженою ціною. Після офіційного релізу вартість пристрою зросте.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.