Неділя, 26 Травня, 2024

«Велике будівництво» великого стадіону

Програма Президента України дісталась і до жилого масиву Перемога. Больше на сайте dnepr-future.com.ua.

Площа, що знаходиться між школами №35 та №111 перетвориться на величезний стадіон, баскетбольне поле та площадки з тренажерами. Наразі на цьому місці знаходиться старий стадіон, проте він жодного разу не реконструювали. 

Зараз цей спортмайданчик отримає друге дихання. Програма Президента України «Велике будівництво» передбачає зведення великого футбольного поля з професійним штучним покриттям розміром 105 на 68 метрів, три прямі бігові доріжки – кожна 110 метрів у довжину, зона тренажерів та воркауту, криті трибуни а також 3 модульні роздягальні з душовими та санвузлами.

Кошторис такого будівництва – майже 49 мільйонів гривень.

Тим часов увага громадськості прикута до іншої цікавих подій, що відбуваються з ж/м Перемога. Активісти збираються на мітинг проти забудови «зеленої» зони. Ширилися чутки, що на тому місці мав з’явитися новий жилий комплекс. Та Борис Філатов цю думку спростував та зазначив, що площу віддали під будівництво для центру реабілітації для паралімпійців. Проте це обурення громадян не зменшило та вони все одно продовжили збиратися на акції протесту. У результаті, на своєму акаунті у Facebook міській голова Борис Філатов повідомив про те, що через подібну діяльність припиняється реконструкція Набережної Перемоги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.