Середа, 17 Липня, 2024

У сквері Металургів з’явились дизайнерські ліхтарі

На проспекті Мазепи продовжується реконструкція зеленої зони. Нещодавно у сквері Металургів, що знаходиться на проспекті Нігояна, 47, встановили незвичайні ліхтарі з цікавим дизайнерським рішенням. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Пост з’явився в одній із груп на Facebook, яка присвячена районам проспекту Петровського, Мазепи – Нігояна. У коментарях одні жителі сподіваються зберегти красу, а інші не вірять, що поліція належним чином наглядатиме за оновленим сквером.

Нагадуємо, що візуалізацію оновленого скверу представили ще у квітні 2021 року. Місцеві жителі давно скаржилися на благоустрій скверу, який не був передбачений для цивілізованого відпочинку, особливо з дітьми. Підготовчі роботи до капітального ремонту території розпочалися влітку цього року. Ще в червні сквер виглядав недоглянутим, з великою кількістю сміття та чагарників. У липні комунальники провели очищення території від сміття та рослин. Далі замінили комунікації та відновили деякі ділянки. У майбутньому у сквері планують розмістити зелені зони, лавочки, пішохідні доріжки, а також скейт-парк, дитячий майданчик та фудкорти.

Фінальний результат мешканці зможуть побачити через рік.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.