Середа, 29 Травня, 2024

У Дніпрі з’явився будиночок принцеси: як відшукати казку

Донедавна двоповерховий будинок у жвавій частині міста навряд чи привертав увагу. Як і багато інших “фінських” будиночків Дніпра, він вже встиг потріскатися і набути статусу історично значущої архітектури.

Проте місцеві жителі вирішили прикрасити повоєнну забудову, та крім того, що поступово осучаснювали свої квартири за допомогою ґрат, євро вікон та інших благ цивілізації, домовилися про фарбування будинку. Більш детально про реставрацію розповість dnepr-future.

Проект модернізації доручили місцевій художниці Ользі Рекун. Жінка вже мала напрацювання. Художниця намалювала ескізи практично для двадцяти таких двоповерхових будівель району. На даний момент втілено лише один проект. Місцеві мешканці вже встигли прозвати будівлю через нестандартно оновлений фасад — «Будиночок принцеси».

На лицьовій частині будинку переважають рожеві, білі та бузкові кольори. Яскраві фарби доповнюють не менш вражаючі м’які візерунки та малюнки королівських ірисів.

Подивитися на будинок і зробити незвичайну фотографію може кожен охочий. Приміщення розташоване на відкритій території на вулиці Матроська, 41.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.