Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі встановили кілька знаків та назв зупинок з орфографічними помилками

У місті Дніпро планували встановили плакат із назвою зупинки громадського транспорту, в якому пізніше виявили орфографічну помилку. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

На офіційній сторінці Департаменту транспорту та інфраструктури у місті Дніпро у Фейсбук було опубліковано акт погодження на дизайнерські послуги (послуги брендування зупинок громадського транспорту інформаційними табличками), в якому було перераховано всі роботи з перейменування назв зупинок із зазначенням їх транслітерації. У Департаменті відзначили: назву та переклад затвердило профільне КП «Транспортна інфраструктура міста». На жаль, у назві однієї з зупинок все ж таки припустилися помилки.

А точніше, зупинку на проспекті Дмитра Яворницького біля будинку №34 назвали так:

«Вулиця Володимира ВернаНдського».

У прізвищі відомого вченого-природодослідника, мислителя та громадського діяча, одного із засновників та першого президента Української академії наук Володимира Вернадського було допущено помилку в написанні, було додано зайву букву «Н». У зв’язку з цим транслітерацію також було виконано неправильно:

«vul. Volodymyra Vernandskoho»

Нагадаємо також про ще досить «пікантну» помилку дизайнера при перекладі транслітерації назви зупинки громадського транспорту «Цум», яка була розміщена в ніч з 16 на 17 грудня.

У Департаменті заявили про затвердження правильної назви та переклад англійською мовою назв зупинок, які підрядник повинен був надрукувати та розмістити на відповідних зупинках міста. Саме на даному зупинковому комплексі мала бути вивіска «Центральний універмаг» разом із перекладом «Tentralnyi univermah». Відповідний акт було складено у 2-х примірниках та підписано керівництвом КП та підрядником.

Але, як заявили в самому Департаменті, через конфлікт дизайнера з керівництвом фірми-підрядника, при виконанні роботи виконавець навмисне вирішив написати свій варіант так званого «перекладу» слова «Цум», щоб зіпсувати репутацію фірми директора-підрядника.

На даний момент наклейку знято, а дизайнера звільнили. Тепер фірма, яка виконує даний вид роботи, змушена зробити заміну плакату за свої гроші.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.