Середа, 29 Травня, 2024

У Дніпрі стартував конкурс на краще прикрашене по-новорічному подвір’я

Дніпро готується до святкування Нового Року та Різдва.Комунальники активно прикрашають різноманітні локації нашого міста, встановлюють ялинки, розвішують гірлянди. Відділ по роботі з проєктами управління з питань самоорганізації пропонує долучитись населенню також до святкової підготовки та створити новорічний настрій біля свого дому. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Організатори вирішили провести конкурс для ОСББ та ЖБК «Свято біля дому».

Мета – створити затишну новорічну атмосферу біля свого під’їзду або подвір’я та налагодити комунікацію між жителями. Щоб долучитись до конкурсу потрібно звісно ж прикрасити простір поруч зі своїм будинком, зробити світлини та виставити їх у соціальній мережі Facebook. Обов’язково потрібно зазначити сторінку Простору самоврядування. Організатори закликають дати волі своїй фантазії, втілювати найсміливіші ідеї  та зробити територію біля дому по справжньому новорічним простором.

Конкурс проходитиме до кінця грудня. Переможців визначать за допомогою голосування. Хто набере більше голосів отримують подарунки, серед яких також будуть і новорічні прикраси.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.