Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі проводять конкурс на найкращий намальований супутник

З 2019 року дніпровська ГО “Асоціація Ноосфера” організовує конкурс малюнків, у якому учні закладів освіти проявляють свої здібності у малюнках на космічну тематику. Noosphere Space Art Challenge покликаний спонукати у дітей інтерес до космічних технологій, а також заохочувати вияви дитячої творчості.

Більше детально про подію у матеріалі сайту dnepr-future.

Кожного року організатори задають нову тематику, але вона завжди стосується Космосу. Цього року тема конкурсу звучить як «Мій космічний супутник» і присвячена 65 річчю запуску першого штучного супутника планети Земля.

Учасниками можуть стати діти та підлітки у віці від 3 до 17 років. Конкурсантам потрібно намалювати малюнок згідно з тематикою, зробити фото або скан та надіслати заявку до 1 квітня. Від одного учасника приймається один малюнок. Організатори не обмежують конкурсантів і дають можливість використовувати будь-які техніки й інструменти малювання. 12 квітня, у День Космонавтики будуть оголошені переможці.

Як і кожного року, всі учасники космічного конкурсу будуть нагороджені електронними дипломами. Усього буде 9 переможців, по троє у кожній віковій категорії (3-7 років, 8-12 та 13-17 років). Окрім учасників конкурсу, електронними дипломами будуть нагороджені найактивніші керівники та навчальні заклади.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.