Неділя, 23 Червня, 2024

У центральному Дніпровському парку також з’явиться ялинка, її установкою вже займаються

За досить невеликий термін, Дніпро обзавівся безліччю новорічних локацій. Їхня поява невблаганно прогресує, щоб громадяни змогли знайти атмосферне місце по всьому місту. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Таким чином лавина передноворічної тематики дісталася парку Глоби, де тепер встановлюють новорічну ялинку. Сама ж ялина буде на місці, що вже укоренилось, воно знаходиться збоку з паркового виходу до вулиці Фабра. Її монтаж вже розпочався, на даний момент встановили каркас та укріпили його бетонними блоками. Ялинка буде штучною, її каркас наповнюватимуть хвойними гілками.


Частково вона нагадує попередню ялинку, яка красувалася на цьому місці минулого року. Тоді її зріст становил приблизно 18 метрів, нинішню ялинку поміряти не вдалося, але за візуальним враженням вона анітрохи не менша. Ще в 2019 році можновладці прийняли рішення відмовитися від сосни в даному парку, але вже наступного року ялинка була, хоч і з досить оригінальним оформленням. Тоді вирішили використати нижню ділянку ялинки під полотно з малюнком Санти, а верхівку оформили об’ємними 3D-фігурами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.