Понеділок, 27 Травня, 2024

Реконструкція Дніпровського парку Глоби потроху починає набирати обертів

Масштабна реставрація парку Глоби вже давно напрошувалася, оскільки останнім часом зона для відпочинку перетворилася на абсолютно непривабливе місце. Люди вже не так бажано відвідують парк як раніше. Підтоплена паркова зона та постійні проблеми з переповненням озера лише погіршують стан парку. Щоб вирішити проблему, місцева влада створила проект реконструкції, а незабаром розпочнуться підготовчі роботи. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Йдеться про нещодавно опублікований тендер на майданчику Prozorro, публікацією якого займалася Дніпровська міськрада, а саме департамент капітального будівництва. Виділена сума становить майже 1,5 мільйона гривень, її мають намір витратити на передпроектні роботи на ділянці парку. Здебільшого займатимуться математичним моделюванням інженерно-геологічних, гідрогеологічних та геодезичних ділянок. Все це потрібно, щоб правильно спроектувати паркову зону.

Ці роботи повинні будуть закінчити до кінця весни цього року. Мер міста також висловився щодо перебудови, сказавши, що масштабне перетворення парку Глоби можливе приблизно за 2 роки наполегливої ​​роботи. Також стало відомо, що проект братиме участь у програмі президента, яка називається “Велике Будівництво”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.