Вівторок, 18 Червня, 2024

Пільги для червоної зони: у Дніпрі субсидії збільшили на 50%

На час карантину в червоних зонах України збільшили соціальні нормативи для оплати комунальних послуг. Зміни відбулись через те, що люди стали проводити більше часу вдома і відповідно споживати більше ресурсів. Ці зміни торкнулись субсидій, які надаються на холодну і гарячу воду, електроенергію та природний газ. Якщо сім’я вже оформила грошову допомогу від держави, то заповнювати додаткові документи не потрібно. Розмір субсидії автоматично збільшується наполовину. Далі на dnepr-future.com.ua.

Але ті, хто мають заборгованість перед поставниками послуг отримати допомогу не зможуть. Якщо розмір боргу складає від 340 грн, то родина може залишитись без субсидії.

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко повідомляє, що якщо ви маєте великий борг та не можете погасити його одним платежем, то потрібно укласти договір реструктуризації та отримати субсидію. Реструктуризація передбачає, що боржник буде сплачувати борг за встановленим графіком. 

Залишитись без субсидії можуть і ті особи, які мають заборгованість з оплати аліментів.Також допомогу від держави нараховують у тому випадку, коли витрати на комунальні послуги перевищують 15% від доходу родини.

Нагадаємо, що розмір субсидії залежить від декількох показників, а саме доходи та склад сім’ї, розмір житла, норми споживання води, електроенергії та газу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.