Середа, 17 Липня, 2024

В Дніпрі демонтували незаконні замки для паркування

В Дніпрі почали поширюватись незаконно встановлені замки для паркування. Їхнім демонтажем почали займатися нещодавно. Такі замки були знайдені на проспекті Героїв, будинок 18А, таких там було три. Встановлення їх було незаконним, таким чином власники транспортних засобів намагались привласнити собі територію міста, пише dnepr-future.com.ua.

Стало відомо, що незаконно встановлені замки були знайдені вже по 9 адресах міста. Працівники комунального підприємства «Транспортна інфраструктура» вже запланували демонтування не тільки незаконних замків, а й нелегально встановлених шлагбаумів. Перед демонтажем обов’язково відбувається процес попередження для водіїв.  

Один замок не вдалось демонтувати, бо на ньому було розташовано авто, але це не проблема, кажуть комунальники – вони повернуться на цю адресу пізніше та будуть закінчувати розпочату справу. А попереду ще 9 адрес з такими приладами.

На даний момент вони були встановлені автомобілістами на подвір’ї самостійно. Для того, щоб узаконити такі замки, треба звернутись з таким питанням до комунального підприємства. Таким чином, з’явиться можливість оформити паркування запірними приладами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.