Понеділок, 27 Травня, 2024

Коли введуть сертифікат вакцинації у громадському транспорті Дніпра?

Дніпро продовжує перебувати у червоній зоні карантину. Для користування громадським транспортом поки що пасажирам та водіям достатньо дотримуватись маскового режиму. Далі на dnepr-future.com.ua.

На початку введення червоної зони почали працювати шість мобільних бригад, які перевіряють дотримання карантинних вимог.

Якщо ситуація з епідемією погіршиться, влада посилить карантинні заходи. Проїзд у тільки при наявності “зеленого” сертифікату вакцинації або ПЛР-тесту може стати реальністю. Нагадаємо, що з 21 жовтня вже діє закон, який дозволяє користуватись міжрегіональним, залізничним та повітряним транспортом тільки вакцинованим особам або особам з тестами (ПЛР або експрес).

У Дніпрі вакциновано 99% співробітників електротранспорту та 94 % автобусного транспорту.

Представник транспортного сектору ДМР Іван Васючков розповів, що на початку карантину було представлено 50 додаткових одиниць транспорту для уникнення черг. Не дивлячись на вживані міри, громадянам все одно важко добиратись до місця роботи або додому, бо водії беруть лише сидячі місця. За перевезення стоячих пасажирів водіїв штрафують.

Васючков повідомив, що незабаром сертифікати вакцинації можуть стати обов’язковими для проїзду на громадському транспорті. Якщо до вакцинації є протипоказання, потрібно пред’явити відповідну довідку від сімейного лікаря.

Мерія вже сформувала проєкт такого рішення та передала його для розгляду та затвердження ТЕК при Дніпровській обласній державній адміністрації. 

Нагадаємо, що в Києві, який теж перейшов до червоної зони, с 1 листопада вже ввели проїзд по Covid-сертифікатах або ПЛР-тестах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.