Вівторок, 18 Червня, 2024

Обережно: на Дніпропетровщині активізувалися мародери

Війна зараз є дуже гірким горем для усієї України. Але саме в такий нелегкий час є ті, хто намагаються наживитись на цьому. Мародери активізувалися, особливо на Дніпропетровщині. По всій області кожен день затримують таких, які обкрадають магазини та домівки українців по всій країні. Детальніше про зловмисників Дніпропетровської області читайте далі.

Агресори не тільки намагаються захопити міста України, а й розграбовують: так, на Чернігівщині мародери обнесли продуктовий магазин, в одному з селищ країни мародери проникли прямо у церкву й обікрали її. Працівники церкви кажуть, щоб українці не давали окупанту жодної крихти їжі та краплі води. Мелітополь також не обійшли – мародери й тут обносять магазини. В Києві склалась така ситуація  – мер міста Віталій Кличко закликає киян звертатись до правоохоронців чи військових, щоб знешкодити зловмисників.

В Дніпрі також ситуація невтішна – активізувалися мародери, тому небайдужі містяни разом об’єднуються та патрулюють райони міста. Дніпряни кажуть, що їх головною метою є виявлення міток на будівлях міста, підозрілих предметів на деревах чи прямо на дорозі, щоб повідомити про це до правоохоронців і виявлення незнайомих чи підозрілих людей.

Патрулювання в місті продовжується по кожному масиву та вулицях Дніпропетровщини. Немає жодного українця, який досі залишається осторонь війни. Кожний допомагає усім, чим може. Містяни впевнені, що тільки разом ми можемо перемогти цю війну. В Україні народ стоїть за нашою армією і кожна людина з нас хоч якось допомагає.

Волонтери по всій України, в тому числі Дніпра активно працюють: вони допомагають в першу чергу військовим, лікарям, забезпечують всім необхідним територіальну оборону, приймають й розселяють біженців. Тож, не будьте байдужими у нелегкий для України час!  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.