Понеділок, 27 Травня, 2024

Букмекер, який рятує життя: Parimatch наближає перемогу всупереч скепсису

Попри все ще існуючу критику та стигматизацію грального бізнесу в Україні, цю комерційну сферу діяльності було легалізовано в липні 2020 року. Як засвідчила багаторічна практика, заборона на азартні розваги не веде до зменшення проблем із залежністю серед населення, навпаки, тільки погіршуючи ситуацію. Не всі готові прийняти й зрозуміти той факт, що виведення ринку ставок із тіні — це спосіб захистити права громадян, організувати контроль сфери від порушень або зловживань і водночас поповнити казну на мільйони доларів.

Приклад першої ліцензованої беттінг-компанії України Паріматч зайвий раз довів, що рішення було ухвалено правильне. Так, з моменту повномасштабного вторгнення Росії оператор підтримав країну на 711 млн гривень. З них 325 мільйонів склали податкові надходження до держбюджету, а ще 386 000 000 UAH — це добровільні пожертвування. 

Захистити тих, хто захищає нас

З перших днів війни компанія Parimatch Ukraine, всупереч обставинам і наклепу, не відступає від проукраїнської позиції. Вони безкомпромісно пішли з РФ, обірвавши всілякі зв’язки з терористичною країною, а локальний бізнес у Білорусі продали за 7% від його ринкової вартості місцевому менеджменту.

За 11 місяців бойових дій Паріматч організували волонтерський рух, провели кілька міжнародних благодійних аукціонів, зокрема з послом бренду Олександром Усиком, стали партнером президентської ініціативи United24, активно донатили на потреби ЗСУ і не тільки. За участю оператора зібрано десятки мільйонів гривень на оборону країни та гуманітарну допомогу біженцям. Власний внесок холдингу оцінюється в 386 млн грн, більша частина яких інвестована адресно в бойові підрозділи, тобто на закупівлю:

  • транспортної техніки та карет швидкої допомоги;
  • палива для автомобілів;
  • засобів індивідуального захисту;
  • генераторів і зарядних станцій;
  • безпілотних літальних апаратів;
  • тактичних планшетів, тепловізорів, оптичної та іншої техніки.

Силами беттінг-компанії та партнерів із гарячих точок евакуйовано 600 осіб, а також створено 4000 спальних місць. 

Робота триває

Про перемогу говорити зарано, але кожен українець знає, що вона невідворотна, а окупанти поплатяться за всі скоєні ними злочини проти людяності. Це черговий виклик, який згуртував український народ, приватний і національний бізнес.

«Війна триває, і нам не можна знижувати оберти. Потрібно, навпаки, ще активніше підтримувати наших захисників, не тільки матеріально, сплачуючи податки, а й беручи участь у закупівлях високотехнологічного обладнання, якого так потребують ЗСУ», — наполягає Наталя Гілевич, генеральний директор компанії Parimatch Ukraine.

Усяке слово без діла мізерно і порожньо. Тому водночас із безпосереднім фінансуванням потреб Збройних сил Паріматч продовжує здійснювати гуманітарні заходи, включно зі здачею крові для військовослужбовців, займатися благодійністю, захищати економічний фронт країни та брати участь у волонтерських ініціативах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.