Середа, 29 Травня, 2024

Набережна продовжує «очищатись»

      У Дніпрі триває перевірка прибережної зони на предмет нелегальної забудови Набережної. Нещодавно були демонтовані чергові незаконні споруди. На вулиці Набережна Заводська 78/1 були знесені кілька альтанок. Далі на dnepr-future.com.ua.

      За словами директора департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Андрія Пильченко, взагалі було вже демонтовано 45 тимчасових споруд, літніх майданчиків, альтанок та інші.

      Рішення про перевірку прибережних зон було прийняте на 11 сесії міської ради. Автором ініціативи стала фракція «Пропозиція». Рішення передбачає перевірку прибережних зон річки Дніпро, Самара та острову Маяковського. Список демонтажу поповнюється об’єктами, що мають проблеми із землевідводом і правом власності.  

      Так, вже було знайдено 7 об’єктів, що не мають або не переуклали договори на постачання води чи не виконують їх умови. Їм припинили водопостачання. Серед них нічний клуб «Ріо», ресторани: «Август», «Акварель», «1001 ночь», «Міміно» а також приватне підприємство «Окунь».      Перевірки тривають, після яких, сподіваємось, Набережна Дніпра зміниться на краще.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.