Вівторок, 18 Червня, 2024

Мешканці Дніпра зможуть контролювати труби заводів

Минулого тижня мер міста Борис Філатов, в рамках авторської рубрики у Facebook, поділився з городянами новиною про розробку програми для управління світловим шоу. Новина стосувалася труб заводів, прикрашених різнокольоровими лампами. Нова програма навіть вже була випробувана і незабаром стане доступною практично всім жителям міста. Більше на dnepr-future.com.ua.

Як це працює

Перше, що починає цікавити — чи безпечно давати жителям можливість виводити світлове шоу на труби, які видно у всіх наближених районах. Але тут вже з’являється відповідь. У програмі, розробленій спеціально для керування ілюмінацією, будуть готові аплікації. Крім того, всі запити будуть знаходитися в електронній черзі. Відтворення заявок проходитиме щодня, з потемніння до 10 години вечора. Таким чином, і додаток, і система захищатимуться від навантаження.

Крім цього, система під назвою “Dnipro Light Flowers” отримає обмежений радіус дії. Скористатися інноваційною розробкою зможуть люди, які перебувають на Фестивальному причалі. Планується, що дія програми, що запускає світлове шоу, припинятиме свою дію за зоною оглядового майданчика у Парку Шевченка.

Додатковим забезпеченням захисту від вандалізму, стане оплата за виведення аплікації на труби.

“Dnipro Light Flowers” — забаганка або турбота про оточуючих

Насамперед, звичайно ж, відзначаються всім зрозумілі естетичні цілі. Десятки різнокольорових ліхтарів вже прикрасили сірі стовпи посеред міста. У той момент, коли додаток стане доступним дніпроцям, вони зможуть за його допомогою незвичайно вітати близьких людей і влаштовувати короткі тематичні вистави у свята.

Не менш важливою, але прикритою за красою ілюмінації метою “Dnipro Light Flowers”, стає допомога дітям. Оскільки за використання програми доведеться розраховуватися спеціальними донатами, виникає питання куди будуть направлені виручені кошти. І на це також є відповідь.

Донати програми матимуть свою вартість у грошовому еквіваленті. Після оплати замовлення, кошти планують відправляти на благодійність. Кожну оплату будуть зараховувати надходити організації допомоги дітям “Kiddo”.

Зазначимо, що Дніпровський фонд допомагає дітям боротися із захворюваннями різних спектрів. Лише у період з 31 січня по 4 лютого, “Kiddo” змогли допомогти 13 дітям.

Вартість 1 донату поки що невідома. Сам додаток планують офіційно презентувати та зробити загальнодоступним вже цієї весни. Всі додаткові аспекти роботи програми також будуть оголошені пізніше.

Нагадаємо, що навіть без програми, що розробляється, дніпровське світлове шоу на трубах, встигло завоювати нагороду “LIT Awards”. Престижний конкурс світлового дизайну у Лос-Анджелесі став не єдиним тріумфом арт-інсталяції. Дніпровське шоу встигло оминути проекти Америки, Китаю, Австрії та Японії у конкурсі “Light Art Project”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.