Субота, 20 Квітня, 2024

Конкурси та подарунки від Діда Мороза: як у Дніпрі працюватимуть святкові ялинки

На другу половину грудня у нашому місті заплановано безліч новорічних та різдвяних заходів. Представники департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР розповіли, що орієнтуються на досвід прикрашання святкових локацій у європейських містах. Сквер Слобожанський вже радує мешканців ялинкою, новорічними статуями та понад 2 км гірлянд. На фестивальному причалі з’явилися світлові постаті, а на проспекті Яворницького – “зоряне небо”. Родзинкою міста стане 20 метрова ялинка на Європейській площі – найвища в Україні. Больше на сайте dnepr-future.com.ua.

Поки комунальники закінчують прикрашати парки та встановлювати ялинки, Департамент парків та рекреації Дніпровської міської ради поділився активностями, які будуть проходити у святкових локаціях нашого міста. 

Заходи та активності у Дніпрі на другу половину грудня:

Парк ім. Т. Г. Шевченка (пл. Шевченко, 1)

Тут 18 грудня о 17 годині планують відсвяткувати день Святого Миколая. На відвідувачів чекає насичена програма: театралізована вистава, майстер-клас з розпису пряників, виготовлення новорічних прикрас, а в кінці дискотека з розіграшем подарунків. Також малеча матиме змогу відправити пошту Санта Клаусу.

Парк Придніпровський (проспект Дмитра Яворницького, 75)

18 грудня з 15 по 18 годину проведуть святковий ярмарок з новорічними товарами, а також цікаву шоу-програму «Свято наближається!», на якій будуть виступати танцювальні та співочі колективи нашого міста, аніматори проведуть для дітей конкурси, а Дід Мороз та Снігуронька – вікторини.

Сквер на ж/м Західний

Організатори запрошують відсвяткувати день Святого Миколая 19 грудня з 14:00 по 18:00 години. Тут пройде святкова програма «Новорічна туса-джуса». Беріть участь у танцювальних конкурсах, іграх, долучайтесь до майстер-класів, відправляйте листа до Санта-Клауса. В кінці на учасників чекає дискотека з розіграшем подарунків.

Парк Лазаря Глоби (проспект Дмитра Яворницького, 95)

Тут 19 грудня о 16 годині відбудеться святкування «Прийди до нас, Святий Миколай!». У програмі заплановані ігри, конкурси, вікторини с подарунками та сюрпризами. На діточок чекає також зустріч із самим Святим Миколаєм.

Парк Зелений Гай (вулиця Холодноярська, 25)

24 грудня з 16:00 по 19:00 години планується проведення святкової програми «Лабораторія чудес». Організатори підготували відкриття ковзанки, театралізовані вистави, виступи професійних фігуристів, новорічний ярмарок, фотолокації, виступи аніматорів. Під час свята у гості завітають Дід Мороз зі Снігуркою.

Парк Новокодацький (Льодова арена)

На локації відбудеться святкування католицького Різдва 25 грудня о 12:30. Професійні фігуристи підготували виступ “Різдво на льоду”. Також біля ялинки відвідувачів будуть розважати аніматори з конкурсами та танцями. Для входу потрібно придбати запрошення.

Сквер «Амурський парк» (вулиця Вітчизняна, 23)

25 грудня 15:00 у сквері планують відсвяткувати католицьке Різдво та провести святкову програму «Різдвяна казка». На жителів чекає театралізована вистава, вікторини з подарунками для дітей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.