Субота, 20 Квітня, 2024

Карта Дніпропетровщини потрапила до Книги рекордів Гінесу

До Книги рекордів України потрапила найбільша мапа Дніпропетровщини, зроблена з зерна. На виготовлення полотна знадобилося 65 кілограмів різного виду зернових культур. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

На сторінці у соціальній мережі Фейсбук представник Книги рекордів Гінеса з України Лана Вєтрова розповіла про те, що найбільшу карту Дніпропетровщини виготовили учні та працівники Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти. Центр знаходиться у П’ятихатському районі.

Учні разом із викладацьким складом працювали над створенням карти більше місяця. Для створення такого грандіозного задуму знадобилося 17 видів зерна, вагою близько 65 кілограмів. Більшою мірою використовувалася: жито, гречка, насіння соняшнику, гороху, рису, сочевиці та ячменю.

Внаслідок цього карту Дніпропетровської області визнали національним рекордом України.

Варто зазначити, що це вже 6-й рекорд, занесений до Книги рекордів України, поставлений саме центром професійно-технічної освіти, який очолює директор Віктор Циган.

Тепер стало очевидно, що навчатись у закладі під керівництвом такого ідейного натхненника, який тримає найвищу планку національних здобутків, – дуже престижно. Більше, ніж у будь-якому столичному училищі.

Зазначимо, що на честь святкування у Дніпрі Дня Незалежності було встановлено їстівний рекорд. 24 серпня у Прибережному сквері міста було викладено прапор України із суші. На створення їстівного прапора України знадобилося 5 тисяч ролів. Єдине, що начинка складалася тільки з сиру, овочів і, власне, самого рису! Для створення жовтого та блакитного відтінку – рис зафарбували харчовими барвниками відповідним кольором. Рецептуру було обрано виключно для безпеки людей у ​​спеку, які пізніше спробували цю красу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.