Понеділок, 27 Травня, 2024

Insta-прогулянка: як InstaCafe робить круті світлини для вашого інстаграму

У 2021 році Інстаграм це не просто сторінка, куди ви постите будь-які фото, які вам сподобались. Це ваша самопрезентація, через яку вас оцінюють люди. А для блогерів, інфлюенсерів та брендів Інстаграм – це справжня робота. Далі на dnepr-future.com.ua.

Не дивлячись на велику кількість додаткових функцій, таких як Reels, прямі ефіри, маркетплейс та інше, візуал все ще залишається однією з важливих частин ведення профілю.

Акуратна розкладка в єдиному стилі та гармонійні кольорові поєднання – ось до чого прагнуть більшість користувачів соцмережі.

Одним з трендів Інстаграму у 2021 році є природність та невимушеність. Постановні професійні фотографії в студії та ретуш відійшли на другий план. Блогери знімають сторіс без косметики, постять світлини без обробки, пишуть відкриті емоціональні тексти, щоб стати ближче до своєї аудиторії.

Тому зараз, щоб зробити круту фотосесію для своїх соцмереж не обов’язково наймати фотографа, окремо робити макіяж, зачіску, шукати спеціальний одяг, орендувати студію, витрачати цілий день та чекати на готові фото місяць. Достатньо витратити пів години часу на звичайну прогулянку по місту.

Insta Cafe – це перший сервіс швидких фотосетів в Україні. Знаходяться у п’яти найбільших містах, в тому числі і у Дніпрі.

Фотосесія проходить на вулицях міста, ніякого штучного світла та дивних позувань, тільки живі фото та справжні емоції.

20 хвилин – і ви вже маєте купу гарних світлин для свого профілю в Інстаграм. У процесі знімання фотограф допоможе вам обрати позування, щоб ви виглядали на фото природно та невимушено. Вдале фото має бути як кадр з кінофільму. За 20 хвилин ви отримаєте справжню короткометражну історію. 

Після фотосесії ви самі обираєте фото, які вам сподобались. Через добу вам віддадуть 8 світлин з базовою обробкою в єдиній стилістиці.

Також сервіс пропонує зробити дитячий фотосет, фотосесію з тваринкою, love story та інші.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.