Понеділок, 27 Травня, 2024

Дніпровські адресні таблички отримали власний Дизайн-код

Дане введення сучасних табличок затвердили в Дніпровській міськраді, йому виділено свій Дизайн-код під номером №144. Суть даного нововведення у тому, щоб зробити усі адресні покажчики у місті однаковими. Таким чином, повинна викорінитися проблема, коли людина не може знайти табличку з номером і вулицею на будівлі. Через це люди часто плутаються і не можуть знайти потрібне їм місце, вдаючись до онлайн-карт у своїх смартфонах. Далі на dnepr-future.com.ua.

Подивитися на таблички та скласти таку можна прямо на сайті, але тут можна лише зробити макет. Виробника таблички належить вибирати самостійно, деякі з них також представлені на сайті. Надалі список можливо буде поповнюватися іншими компаніями, але зараз сайт пропонує 4 фірми: “Арт Україна”, “Cowboy-art”, “ЛУНА” та “XmasLab”.

Створення таблички для будинку відбувається досить просто, тому що на сайті вбудовано спеціальний конструктор. Все, що потрібно зробити користувачеві, це вибрати тип таблички, а потім ввести назву вулиці або проспекту разом із номером. Переживати щодо правильного написання тієї чи іншої вулиці не варто, тому що на сайті є база вулиць, яка видасть відповідний варіант під час введення тексту. Після цього можна завантажити макет і разом із ним попрямувати до виробника, який втілить макет у життя.

Містянам, які є балансоутримувачами будинків, виділили приблизно місяць, щоб вони ознайомилися з новим дизайн-кодом і розпочали створення адресних покажчиків. Міняти таблички потрібно, бо їх наявність перевірятиме спеціально підготовлена ​​інспекція. Якщо нових табличок на будинку не буде, то на мешканців чекатиме попередження або штраф. Для юрособи штраф становить 1700 гривень, а для фізособи 340 гривень. Зараз інспекція налічує у собі 3 особи, але надалі вона поповнюватиметься.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.