Четвер, 25 Квітня, 2024

У Дніпрі з’явилося нове місце для прогулянки

Завершився перший етап ремонтних робіт по вулиці Яворницького біля парку Шевченка. Тепер від трамвайної зупинки і до площі знаходиться пішохідна вулиця з різними зонами відпочинку і терасами. Залишилося доробити ремонт на кількох з них і проект буде завершенний. Але вже зараз вулиця доступна для містян, пише “dnepr-future.com.ua“.

Що ж побудували?

На вулиці з’явилося спеціальне освітлення, зелена зона, а також майданчик для дітей.  Побудовано кілька терас в різному стилі. Наприклад, на одній з них знаходяться столики де можна випити кави, посидіти і поспілкуватися в приємному місці. З’явилася зона зі спеціальними шезлонгами де можна комфортно розташуватися.

Фахівці міськради відзначають, що всі елементи проекту унікальні і вироблені спеціально для нього.  По вулиці замінили всі комунікації, побудували зливну каналізацію, провели дизайнерське освітлення.  Покриття на об’єкті з зроблені з бетонної і гранітної плитки.

Оновлена ​​вулиця, разом з новим проектом по Короленко і відремонтованої площею Шевченка створюють сучасний вигляд міста, його нове обличчя. Городяни та гості вже зараз можуть перевірити результат робіт і приємно провести час на новому витворі архітектури. Сподіваємося, що це тільки початок перетворень щодо поліпшення культурної інфраструктури та іміджу Дніпра.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.