Понеділок, 27 Травня, 2024

Дніпро закупить ще одну партію вживаних трамваїв

Сьогодні, 26 січня, секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара підсумував результати проведеної 15-ї сесії роботи ДМР. Нагадаємо, це перша міська сесія депутатів міської ради. Депутати ухвалили низку важливих рішень, зокрема, було схвалено рішення щодо купівлі ще однієї партії трамваїв. Більше на dnepr-future.com.ua.

Для забезпечення транспортної життєдіяльності у місті було прийнято рішення про закупівлю вживаних трамваїв у форматі кредитування – лізинг, з терміном постачання 36 місяців (у кількості 26 штук, типу T4DM). На закупівлю трамваїв заплановано витратити 57,6 мільйонів гривень.

За рахунок банківського фінансування також заплановано провести капітальний ремонт трамваїв з огляду на трамвайні колії в місті, а також необхідні матеріали та запасні деталі.

Таким чином, лише за останній рік місто Дніпро поповнило парк транспортом у кількості 96 тролейбусів та 50 трамваїв.

Варто зазначити, що з 25 січня 2022 року у двох точках міста Дніпро було встановлено камери автоматичної фіксації швидкості автомобіля. Одну камеру встановили на Набережній Перемоги, друга – на Набережній Заводській. На даний момент камери працюють у тестовому статистичному режимі, близько місяця знадобиться на розробку алгоритму роботи та взаємодії передачі інформації про перевищення швидкості авто до МВС. Фактично, камери будуть запущені на фіксацію порушення із відправленням штрафу приблизно за місяць. Після тестового режиму буде ухвалено рішення про закріплення місця встановлення камер на певній локації, де було зафіксовано максимальну кількість порушень та ДТП.

На 15-й сесії ДМР також було ухвалено рішення щодо щомісячної виплати з муніципального бюджету 1 тисячі гривень постраждалим від політичних репресій. Також було ухвалено рішення про присвоєння Івану Шулику звання почесного громадянина міста посмертно. Процедура присвоєння розпочалася ще за життя активіста, але дожити до цієї події йому не вдалося. Іван Шулик – активіст, громадсько-політичний діяч, першим підняв синьо-жовтий прапор біля міської ради Дніпра 16 липня 1991 року.

На 23 лютого 2022 року заплановано наступну сесію депутатів Дніпровської міської ради.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.