Неділя, 26 Травня, 2024

Дніпро інтенсивно крокує до безбар’єрності

Дніпро на шляху до безбар’єрності! Протягом останніх двох років усі проєкти в місті реалізують з урахуванням інклюзії. Зручними для маломобільних груп населення будуть також майбутні три нові станції метрополітену. Там замість сходів облаштують плавні спуски та підйоми, які не порушують будівельні норми, а 3-D візуалізація, яку нещодавно представили громадськості – ніщо інше, як початковий інноваційний проєкт. До нього, як запевнив головний художник Дніпра, вже вносять корективи. Далі на dnepr-future.

Головний художник Дніпра Сергій Білий зазначив, що сходи – це перепона для маломобільної людини, тому для збору та відводу води можливо зробити досить зручний та акуратний підйом. Таким чином, було запропоновано трохи підняти саму станцію та позбавити її від сходинок. Цих мір цілком достатньо для запобігання випадків підтоплення нових станцій метро, що активно будуються.

Нагадаємо, що на початку лютого заступник мера міста Дніпра Михайло Лисенко опублікував відео, знятого завдяки курсуючому дрону по тунелю трьох майбутніх станцій метро: «Музейна», «Театральна» та «Центральна». Кожен охочий подивився відзнятий матеріал та власні очі побачив, як просувається будування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.