Понеділок, 27 Травня, 2024

В Дніпровському метро, ​​що активно будується, пролетів дрон

У місті Дніпро ведуться активні роботи з будівництва метрополітену, а точніше додатково ще трьох станцій, завдяки яким вже найближчим часом жителі матимуть можливість дістатись альтернативним видом транспорту до самого центру рідного міста. Більше на dnepr-future.com.ua.

Заступник мера міста Михайло Лисенко опублікував відео, зняте пролітаючим дроном над станціями метрополітену, що будуються. На сьогоднішній день вони виглядають саме так:

Згідно з інформацією, опублікованою блогером Антоном Костюком, на даний момент основну частину роботи сконцентровано в районі станції метро «Музейна» під землею (шахтний ствол № 1, 13 та 15-біс), а також у вестибюлі станції метро «Театральна» (на поверхні, у вестибюлі станції).

У цей період йде погодження проектної документації щодо розробки платформної частини станції «Музейна», у цей період будівельники перенаправили сили на роботу у бік двох вибоїв станції метро «Центральна».

Закінчити роботи обіцяють не раніше кінця 2024 року, уповільнення процесу будівництва пов’язане з очікуванням на отримання дозволу на проведення підривних робіт компанією-підрядником «Лимак» (Туреччина). За період очікування дозволу будівельники пройшли всього 300 метрів, після отримання необхідних дозволів – темпи виконання робіт значно прискорилися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.