Вівторок, 16 Липня, 2024

Арт-інсталяція у Дніпрі перемогла на конкурсі у Лос-Анджелесі

Найунікальніша лазерна постіндустріальна арт-інсталяція «Dnipro Light Flowers» перемогла у престижному міжнародному конкурсі, що був проведений у Лос-Анджелесі. Далі на dnepr-future.

Журі конкурсу LIT Lighting Design Awards відзначило найталановитіших дизайнерів у галузі архітектурно-світлової інсталяції з усього світу.

На сторінці у Фейсбуку глава світлотехнічної компанії «Expolight» Микола Каблука поділився радісною новиною про те, що дніпровське лазерне шоу здобуло перемогу в номінації – «Winners in Light Art Project». І це лише один із 5 українських світлових арт-об’єктів, які були відзначені журі конкурсу LIT Lighting Design Awards-2021.

Нагадаємо, що світлова арт-інсталяція «Dnipro Light Flowers» створювалася як найбільша постіндустріальна інсталяція, що працює в єдиній системі. Так, під час світлового лазерного шоу із п’яти заводських труб запускаються різнокольорові промені.

На День нашого міста цього року було організовано показ лазерного шоу для всіх мешканців та гостей міста. Пізніше з’явилася інформація про те, що подібні шоу організовуватимуться і в інші календарні дні, без прив’язки до свят або особливих подій.

Зазначимо, що це лише початок реалізації проекту. Загалом хочуть висвітлити 13 заводських труб у лівобережній частині міста, які вже перебувають у неробочому стані. За задумом організаторів проекту, інсталяція буде протягом 7 км і вся композиція працюватиме в єдиній системі. Про кінцеву дату завершення реалізації цього задуму поки не повідомляється.

Ця подія вкотре доводить визнання українського світлового дизайну у світі, зміцнюючи образ України як країну інновацій та креативу!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.