Середа, 29 Травня, 2024

Скляні панелі, парковка і зона відпочинку: як буде виглядати крематорій в Дніпрі

У Дніпрі нарешті визначилися, як буде виглядати крематорій. Знімки майбутньої будівлі опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заступник мера міста Михайло Лисенко. Він же раніше заявляв про те, що будівельні роботи орієнтовно повинні стартувати влітку поточного року. Далі на dnepr-future.

На кладовищах не вистачає місця

Тих, хто вперше чує про вищевказаний проект, поспішаємо заспокоїти: він буде виглядати цивілізовано і навіть дуже стильно. Одноповерхова будівля зі скляними панелями точно не зможе зіпсувати загальний вид інфраструктури Дніпра, а вже тим більше – налякати людину, як стверджують деякі власники ритуальних служб.

Не вигідний останнім крематорій, і це факт. Але ж мета побудови полягає зовсім не в тому, щоб розорити їхній бізнес і довести до банкрутства. Адже поховання в місті проходять всього на трьох кладовищах – інші п’ятдесят п’ять повністю завантажені. До того ж площа з банальних і природних причин з кожним роком стає меншою. Саме тому й прийняли рішення звести установу з піччю для спалювання померлих і закрити наболіле для городян питання.

Місцезнаходження крематорію

До речі, будівля розташовуватиметься на Запорізькому шосе, 55-А з боку вулиці Аеропортівській. Відзначимо, що проектування крематорію включає в себе приміщення, де будуть приймати тіла померлих, їх зберігати та надалі кремувати. Для зручності приїжджих на вулиці зроблять парковку і зону відпочинку, заповнену зеленими насадженнями. Крім усього іншого, облаштують майданчик для «холодильників». Загальна площа складе 1500 кв. м.

Екологія понад усе

На обладнання доведеться витратитися, але зате воно стане якісно виконувати свої функції. Особливу увагу планують приділити процесу фільтрації, бо екологія понад усе. Приклад будуть брати у фахівців з Німеччини, де змінюють рукавний фільтр раз в десять років. В процесі спалювання тіл планують додавати абсорбенти, які, до слова, німці купують в Україні. Також передбачена дуже важлива функція, яка контролює викиди в атмосферу. При перевищенні певних показників робота обладнання припиняється.

Цікаво те, що співробітники німецької компанії, з якою повинні укласти договір на цілих 25 років, будуть управляти крематорієм на відстані, відстежуючи якість викидів і інші важливі показники. Завантажувати ж тіла, швидше за все, будуть співробітники комунального підприємства «Ритуальні Послуги», до складу якого установа і приєднається.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.