Неділя, 26 Травня, 2024

Подорожуймо Дніпропетровщиною разом з проектом «Я вдома!»

Чи часто буває у вас так, що після тяжкого року роботи виникає необхідність відпочити і емоційно перезавантажитись, а часу для цього обмаль? У цій ситуації ми пропонуємо вам варіант відпочинку, який не вимагатиме багато коштів і часу на підготовку: зібрались, налаштувались і вперед, пише “dnepr-future.com.ua“.

Куди подорожувати під час карантину?

15 листопада 2019 року, коли до карантину було ще кілька місяців і те, що він взагалі буде, більшість людей і гадки не мали, в межах програми «Створюй із Суспільним» було оголошено результати творчих проектів. Одним із них став велопроект із Дніпра «Я вдома!». Загалом з цього міста перемогли три проекти: два з них отримали можливість реалізації за допомогою грантової підтримки, а вже згаданий за кошти «UA: Суспільне мовлення».

Його автором стала ведуча Світлана Шаповалова, а співведучим –  керівник Дніпровської асоціації екстремальних видів спорту Макс Семенов. Вони протягом велоподорожі відзняли 12 програм про регіональні туристичні локації.

У всіх випусках програми ведучі презентували  туристичну Дніпропетровщину. Це були дуже захоплюючі подорожі цікавими місцями області. Переглянувши випуски проекту, можна самостійно скласти туристичний маршрут, отримати поради, як правильно подорожувати на велосипедах, щоб мандрівка була безпечною, комфортною і незабутньою.

Світлана та Макс відвідали багато місць, які можуть привабити не тільки мешканців області, але й її гостей: вітчизняних і закордонних.

Туристичні перлини Дніпропетровщини

Тематика маршрутів була дуже різноманітною. Якщо хтось любить спілкування з природою, то може відвідати  Токівські водоспади на річці Кам’янка, Дніпровсько-Орільський заповідник біля селища Обухівка, Самарський ліс, Блакитні озера.

Дніпропетровщина – козацький край, який зберігає і шанує історію славних предків.Можна відвідати с. Старі Кодаки і Кодацьку фортецю.

 Є в області і етносадиби у с. Гречане (козацький хутір Галушківка), с. Майорка, с. Волоське, де можна почути цікаві розповіді, які занурять вас у життя минулих століть, ознайомитись з побутом і скуштувати національні смаколики.

Охочим познайомитися з релігійно-церковними пам’ятками варто відвідати Свято-Миколаївський пустельний чоловічий монастир (найбільший монастир області) у с. Піщанка, Свято-Троїцький собор у м. Новомосковськ, Свято-Михайлівський храм у Іллінці, костел у Кам’янському.

Любителів стародавньої історії зацікавить Мавринський майдан неподалік від Павлограда.

Розвинений в області й індустріальний туризм, який звісно ж,  знаходиться у Кривому Розі, де є велика кількість кар’єрів, а також у місті ви зможете побачити квітковий годинник – найбільший у світі.

У с. Петриківка ви зануритесь у прекрасний світ унікального петриківського розпису.

Якщо ж треба підлікувати організм, то прямуйте до озера Солоний Лиман, де є поклади лікувальної грязі і джерела мінеральних вод. Також і Орлівщина багата  мінерально-лікувальною столовою водою.

Отже, ви маєте два варіанти, щоб детальніше ознайомитись з туристичними родзинками Дніпропетровщини: переглянути усі 12 передач «Я вдома!» або зібрати гарну компанію і вирушити в цікаву подорож, яка може стати альтернативою нудьгуванню вдома під час карантину.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.