Неділя, 21 Квітня, 2024

Оновлення парків та скверів Дніпра

Краса міста полягає не тільки в його унікальній архітектурі, чистоті та добробуті громадян. Доглянуті парки, сквери та зони відпочинку створюють необхідний комфорт та естетичну привабливість міського середовища. Урбанізація не повинна поглинути зелені насадження, адже саме тут відпочивають люди, гуляють діти, займаються спортом любителі ЗСЖ, це — «легені» Дніпра. Як міська влада піклуються про зовнішній вигляд міста, і які парки та сквери отримають нове обличчя? Далі на dnepr-future.

Вже реалізовані програми реконструкції зелених зон Дніпра

У минулому 2020 року в місті були виконані роботи з доброустрою кількох зон відпочинку. Почати варто з облаштування пішохідної зони на вулиці Короленка. Тут створили прогулянкову зону з декількома фонтанами, дерева встановили в великі вазони. Зелені тут трохи, а з приводу самого проєкту були запеклі суперечки, але невеликий оазис в центрі міста вже освоєно дніпрянами.

Другим об’єктом стало оновлення понад двох кілометрів пішохідної частини Набережній, від Нового мосту в бік готелю «Парус». Тут облаштували велодоріжки, поклали плитку і встановили лавочки, освітивши всю ділянку новими світлодіодними ліхтарями.

На Лівому березі міста оновили сквер імені А. Усачова, який розташований за ДК «Металург». Тут з’явився новий дитячий майданчик, з дорожньою розміткою, знаками та світлофорами. Тепер малюки можуть познайомитися з правилами дорожнього руху, а також пострибати на батутах. Дорослим є, де посидіти на лавочках або вигуляти домашнього вихованця на спеціальному майданчику. Роботи в цій зоні продовжаться і в поточному році.

Частково відновили парк імені Писаржевського, розташований в Чечелівському районі. До улюблених місцевими жителями смерек додалися акуратні доріжки, свіжі газони, незвичайні лавочки.

Оригінальна пішохідна вулиця з’явилася також перед парком ім. Т.Г. Шевченко. Вона веде до входу в парк від трамвайної зупинки. Тут є і гойдалки, і лавочки, і ліхтарі. Дерев не багато й вони ще молоді. Хочеться вірити, що розростуться та дадуть тінь.

Непоганий результат за підсумками минулого року, а що нас чекає у 2021 році?

Відкриття 2021 року, яких ми чекаємо

Сподіваємося, що в поточному році вдасться завершити доброустрій вулиці Південній в центрі міста. Роботи почалися ще минулого року, та незвичайна скульптура у вигляді семиметрового Атланта вже з’явилася на інстаграмних фото дніпрян. Парк Писаржевського також обіцяють закінчити.

Міська влада оголосила, що проведуть оновлення наступних зелених зон Дніпра:

  • Сквер Металургів на проспекті ім. І. Мазепи. Проєкт реконструкції знаходиться на стадії обговорення.
  • Сквер ім. І. Старова, який розташовано навколо Преображенського собору в Нагірному районі. Його планують повністю змінити.
  • В парку ім. В. Дубініна планується висадка фруктового саду.
  • На Лівому березі облаштовують новий сквер, який поки називають «Міні-Прибережний», він розташований на проспекті Слобожанському, в районі вул. Б. Хмельницького. Дизайн скверу буде багато в чому схожий з дизайном скверу Прибережний на Набережній Перемоги.
  • Сквер на перетині вул. Образцова та Калиновій також отримає нове обличчя, на прохання місцевих жителів. Тут буде сучасне освітлення, дитячий майданчик, зони відпочинку та вигулу собак.

Судячи за підсумками та планам, місто набуває нового обличчя. Озеленення та доброустрій Дніпра піде на користь всім жителям, незалежно від віку та достатку. Сподіваємося, що роботи будуть проходити за графіком, і вже дуже скоро у дніпрян з’являться нові місця для прогулянок, селфі й пікніків.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.