Неділя, 21 Квітня, 2024

З 1 грудня у Дніпрі відкриється пункт обігріву

Невдовзі настане зима і разом з пониженням температури збільшаться ризики обморожень. З 1 грудня центр соціальної допомоги відкриває пункт обігріву. Для того, щоб скористатися пунктом не потрібні документи та спеціальні аналізи.Пункт знаходиться за адресою: вул. Лоцманська 22 А, у спеціально відведеному для цього крилі задля запобігання контактам із постійними мешканцями відділення. Далі на dnepr-future.com.ua.

Єдина і категорична умова, без якої обслуговування буде неможливим – тверезий стан людини.Також працівники Центру регулярно здійснюють соціальне патрулювання вулиць міста задля виявлення і супроводу бездомних до комфортного і теплого відділення

Зазначимо, що пункт обігріву створений не лише для бездомних, а й для всіх дніпрян і гостей міста. Там можна отримати:

  • першу медичну допомогу (працює фельдшер, що проводить первинний огляд, вимірює температуру і виявляє необхідність лікування). У серйозних випадках звертаються до швидкої або медзакладів;
  • скористатися ванною кімнатою та пральнею;
  • отримати гарячі напої (каву та чай), їжу, змінний одяг, взуття, білизну зимового асортименту, а за необхідності – залишитись на ночівлю у центрі (наразі вільні 9 ліжко-місць)”.

Директор Міського центру соціальної допомоги Максим Єрьоменко вирази сподівання, що комусь із безпритульних сподобається перебування в гідних умовах, і звичайний чай стане провідником до нормального життя.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.