Понеділок, 27 Травня, 2024

В одному з гуртожитків Дніпра обрушився мур

У Лівобережжі міста Дніпро у гуртожитку №2, який розташований за адресою: вулиця Котляревського, будинок 4 – сталося руйнування стіни, що спричинило пошкодження комунікацій. Про причини, чому могла зруйнуватися стіна, вже повідомили фахівці. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Стіна впала в суботу 15 січня приблизно о 18 годині. Гуртожиток №2 знаходиться на балансі КП «Жилсервіс-5», головний інженер якого повідомив про те, що стався обвал, але не зовсім стіни.

Головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко повідомляє, що стався обвал самовільно зведеної перегородки в майстерні гуртожитку. Автор самовільно зведеної перегородки встановив її у кімнаті ще 10 років тому. Таким чином було вирішено відгородити майстерню для слюсарів.

Головний інженер зазначив, що протягом останніх чотирьох років цей будинок зазнав кількох незначних аварій. Аварійна служба моментально реагувала та усувала виявлені неполадки, а протягом останніх двох років було проведено заміну всіх комунікацій. Будинок потребує капітального ремонту, оскільки споруда дуже стара. Прорив гарячої води відбувався і під час перебування гуртожитку № 2 на балансі КП «Жилсервіс-5», а також і до передачі.

Перегородка була встановлена ​​без виконання фундаменту, а поставлена ​​на цементно-піщану стяжку. Очевидно, через підтоплення сталося розмивання піску, і перегородка просто висіла, поки 15 січня не витримала і зруйнувалася, пошкодивши за собою труби подачі опалення та води. Аварійна служба відновила комунікації того ж дня.

Представник КП «Жилсервіс-5» зазначив, що це приміщення є технічним, мешканці гуртожитку не мають доступу до нього. Залишки стіни, що обрушилася, вже прибрали, а підлогу відремонтують найближчим часом.

Головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко також зазначив, що гуртожиток №2 має заборгованість понад 200 тисяч гривень. Це найбільша заборгованість серед усіх будинків, що об’єдналися у КП.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.