Середа, 17 Липня, 2024

В лікарні швидкої допомоги оновлено приймальне відділення

Вперше за більш ніж 50 років існування лікарні швидкої – вона отримала масштабну реконструкцію. Більше на dnepr-future.com.ua.

В 2018 році розпочався ремонт першого поверху терапевтичного відділення, а тепер вже оновлений медичний заклад приймає знов своїх пацієнтів.

Директор клінічної лікарні швидкої допомоги Вікторія Корпусенко розповіла, що цього моменту лікарня чекала довгі роки. У будівлі повністю перепланували терапевтичне відділення, замінили покрівлю та вікна, утеплили фасад. В оновлених приміщеннях тепер працює сучасне діагностичне обладнання: томографи, рентген-апарат (з набагато меншим рентген-випромінюванням) та інші пристрої для обстеження пацієнтів. Раніше було потрібно проявляти плівку, працювати з фіксажами, але вже зараз все автоматично роздруковується, що полегшує працю.

Мер Дніпра Борис Філатов особисто подивився на результати виконаного ремонту та залишився задоволеним отриманим результатом, але це тільки початок кампанії з оновлення медичних закладів. В цьому році заплановано здійснити капітальний ремонт не тільки в цьому закладі та продовжувати закупи медичного обладнання, а ще в п’яти медичних закладах міста.

Реконструкцію лікарні швидкої допомоги профінансовано спільним коштом: майже 86 мільйонів виділив Світовий банк, ще 18 мільйонів, на які закупили обладнання – витратили з бюджету міста.

А ми нагадаємо, що в Дніпровській обласній дитячій лікарні, яка розташована по вулиці Космічній заплановано велике будівництво – багатоповерховий хірургічний корпус лікарні. Проект зведення загальною площею 10,2 тисячі м2 на 108 койко-ліжок, вартуватиме трохи більше, ніж 368 мільйонів гривень. На 10-поверховій будівлі будуть розташовані ургентне, нейрохірургічне, ортопедичне відділення, а також денний стаціонар.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.