Понеділок, 24 Червня, 2024

В Дніпрі пройшли рейди щодо дотримання карантинних вимог

В Дніпрі погіршується ситуація з коронавірусом. Тому, в Дніпрі відбулися рейди, під час яких представники міської ради перевіряли дотримання карантину. У громадському транспорті перевіряли носіння засобів індивідуального захисту у пасажирів та водія. Працівників у закладах харчування запитували про зелені COVID-сертифікати. Далі на dnepr-future.com.ua.

Рейди розпочалися з громадського транспорту

 Перевіряли водіїв та пасажирів на наявність масок. Їх агітували до слідкування за безпекою їх життя – носіння засобів захисту (маски або респіратори) та користування антисептиком. Водії запевнили, що слідкують за дотриманням норм карантину. Вони переконують, що намагаються тримати салон транспорту у чистому виді, антисептики на місцях, а всі пасажири одягають захисні маски.

Проте в Департаменті наголосили про важливе дотримання ще одного правила –пасажирів у транспорті має бути не більше кількості місць в автобусі, причому дозволено перевозити лише 50% від кількості можливих стоячих місць.

Рейди пройшли і у закладах харчування

Тут вийшло не без конфліктів – персонал кафе на Європейській площі не хотів показувати свої сертифікати про вакцинацію. Тепер у міській раді очікують від закладу COVID-сертифікати баристів. У разі, якщо вони не будуть представлені, закладу загрожує штраф в розмірі до 34 тисяч гривень.  

Поліцейські також проводять такі рейди. На сьогоднішній день порушень дотримання карантинних вимог стало набагато менше.

Надалі продовжуватимуться перевірки карантинних норм у громадському транспорті, торгівельних центрах і закладах харчування. Тож радимо вакцинуватися від коронавірусу та дотримуватися вимог носіння маски і використання антисептиків задля уникнення штрафу від 250 гривень до 34 тисяч гривень та безпеки вашого здоров’я!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.