Неділя, 26 Травня, 2024

Українська залізниця продає Дніпровський спортивний комплекс

Українська залізниця виставила на продаж цілий комплекс об’єктів спортивного спрямування, сумарна вартість якого 2 745 919,32 гривень. Початок продажу датований 23 листопада 2021 року, покупець визначиться 15 грудня того ж року. Критерієм для вибору переможця у торгах є повне покриття оголошеної суми, зазначеної вище. Даний об’єкт знаходиться за адресою вулиця Семафорна 23, загальна площа його становить 24 576,7 квадратних метра. Далі на dnepr-future.com.ua.

Даний комплекс налічує в собі футбольний та міні футбольний майданчик, а також є окремий тенісний корт. Крім цього, покупець отримає окремі адміністративні приміщення та трибунне оточення, а також решту, що облаштовано на місці спорткомплексу.

Такі продажі вже неодноразово були помічені, так УЗ планує поповнити бюджет на 500 мільйонів гривень вже до кінця 2022 року. Наприклад, зовсім недавно було проведено торги з приводу Будинку науки та техніки у Тернополі. Його вдалося реалізувати Львівському підприємству за 32 мільйони гривень, при тому, що початкова сума була 15 мільйонів. Крім вже проведених торгів, також буде опубліковано близько 400 об’єктів, які вже узгоджені.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.