Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі з’явиться новий басейн

Будівля майже готова, залишилось дочекатись поки завершаться облицювальні роботи та перекриття фасаду. Скоро буде встановлене спортивне обладнання. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко. Далі на dnepr-future.com.ua.

Великий триповерховий спортивний комплекс розташований на території смт Слобожанське. На першому поверсі планують облаштувати кафе, на другому власне басейн з теплою підлогою, на третьому два фітнес зали. Самих басейнів буде 2, один дорослий 25 м, другий дитячий 10 м. Також врахувати потреби маломобільних груп населення: подбали про пандуси, обладнали спеціальні гігієнічні кімнати, встановили ліфт.

У селищі вже є великий спортивний комплекс, який відкрився у 2018 році. Всередині є зали для різних видів спорту: футболу, баскетболу, волейболу, гандболу та тенісу, а також зала для бойових видів мистецтв та фітнес. Тепер поруч з ним буде розташований ще один комплекс з басейнами. Обидві будівлі виконані в оранжевих та сірих кольорах з панорамними вікнами та складають єдиний архітектурний ансамбль.

Жителі селища з нетерпінням чекають на відкриття. Дехто вже запитує про абонемент. Місцеві спортсмени відмічають, що їм не вистачало плавання для повноцінних тренувань. Наразі поки що немає інформації про ціни на одноразове відвідування та абонементи.

Будівництво проходить в рамках програми Президента України Володимира Зеленського.

Зараз басейнів у Дніпрі, особливо спортивних, не так і багато. Декілька басейнів розташовані на території навчальних закладів, таких як Дніпровський національний університет або Індустріальний технікум. Інші знаходяться у фітнес-клубах або відпочивальних комплексах. Всі вони розташовані на Правому березі Дніпра. Ціни варіюються від 90 грн/год до 250 грн/год.

На Лівому березі знаходиться лише один чинний басейн — на території Фінансової академії. Басейн відкритий, в осінньо-зимовий період його підігрівають до 26-28°C.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.