Неділя, 26 Травня, 2024

У Дніпрі хочуть скоротити графік роботи ресторанів та кафе

 

Допізна посидіти тепер навряд чи вийде! У місті Дніпро хочуть запровадити обмеження щодо часу роботи закладів: кафе, барів, ресторанів, бістро тощо. Так звану «комендантську годину» можуть запровадити у місті вже з четверга, 11 листопада 2021 року. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Графік роботи закладів громадського харчування хочуть скоротити до 22:00, максимум до 23 години 00 хвилин. Про це заявила начальниця відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів ГУ Державної споживслужби у Дніпропетровській області – Нелі Полюхович.

Конкретний час, до якого буде обмеження щодо роботи «громадського харчування», буде прописано в документі протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, а також НС.

Про зняття обмежень поки що говорити не доводиться, цього точно сказати ніхто не зможе. Влада міста очікує зниження піку за динамікою захворюваності на COVID-19 у Дніпрі.

Начальниця санепіднагляду та організації розслідування спалахів COVID-19 заявила про те, що тільки через 4 тижні після введення «червоної» зони карантинних заходів обмежень можна буде аналізувати та оцінити результати, які принесли введені заходи.

На даний момент у кафе та ресторани пропускають лише тих людей, які мають зелені COVID-сертифікати або свіжі негативні ПЛР-тести (або експрес-тести).

Також на порядку денному міста стоїть питання щодо запровадження обмежень у громадському транспорті Дніпра. Імовірно, що з 11 листопада в транспорт впускатимуть із наданням зеленого COVID-сертифікату.

Офіційне ухвалення рішень з двох вищезгаданих питань мешканцям Дніпра планується оголосити протягом доби.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.