Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі вулицю Яворницького заповнили безліч яскравих і квітчастих лампочок

Величезною кількістю діодів було декоровано вулицю Яворницького, тим самим подарувавши людям передсвятковий настрій та безліч зон для фотозйомки. Тепер новорічна атмосфера цієї вулиці зберігатиметься до кінця поточного року і аж до кінця всіх новорічних урочистостей, а також сяятиме аж до самого парку Шевченка. Далі на dnepr-future.

Окраса даної алеї виконана з довгих гірлянд, а також є підсвічування входу в центральний парк Шевченка, який оформлений колонами. Сам парк ще не прикрасили, так само як і сквер Івана Старова, але час на його пожвавлення ще є. Крім гірлянд також є різні тематичні об’єкти, які світяться яскравими лампочками. Наприклад, є снігуронька та Дід Мороз, а також його фірмові сани. Крім цього є ще безліч місць для селфі, одне печиво зі Шрека чого варто.

Ця краса існує завдяки багатометровим проводам і великій кількості лампочок, які простягають всю вулицю. Запускається цей світлодіодний перфоманс тільки тоді, коли в місті починає темніти. Не пропустіть можливість відобразити цю красу, а також себе на її тлі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.