Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі скоро з’явиться другий «МОСТ-СІТІ»?

У Дніпрі вирішили звести ще один житловий комплекс разом із торговельно-розважальною зоною. Нова інфраструктура невдовзі з’явиться на лівому березі міста. Далі на dnepr-future.

Відповідно до рішення Дніпропетровської міської ради, нова будівля розташовуватиметься за адресою – проспект Слобожанський, будинок 27А. Забудовником нового комплексу буде ТОВ «АСТА», ця компанія належить Вадиму Єрмолаєву. Підприємець, інвестор Вадим Єрмолаєв також є власником компанії Alef Estate, яка свого часу звела торгово-розважальний центр «Мост-Сіті», що знаходиться в самому центрі міста (вул. Глінки, 2).

На даний момент компанія ТОВ «АСТА» очікує на рішення міської ради на розробку проекту, відведення земельної ділянки під будівництво, а також отримання офіційно права володіння на відведену зону земельної ділянки під будівництво. Вже на найближчій сесії міської ради депутати нашого міста ухвалюватимуть рішення – схвалити чи відхилити цей проект.

Нагадаємо, що раніше в червні 2021 року на території, де проводилося масштабне будівництво комплексу «Єрмолаєв Центр», відбулося зміщення земляного шару. В результаті цього явища будинок, який знаходився біля будівництва багатофункціонального центру, почав сповзати в глибоку яму.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.