Неділя, 21 Квітня, 2024

У Дніпрі розпочнеться будівництво найбільшого у місті терміналу “Нової пошти”

Нещодавно стало відомо, що Європейський банк реконструкції та розвитку готовий виділити кошти на будівництво нового терміналу в місті Дніпро. Інвестиційна організація надасть українській компанії “Нова пошта” €13 мільйонів. Між поштовим оператором та ЄБРР вже підписано всі необхідні документи. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Отримані гроші будуть спрямовані на будівництво найбільшого у місті сортувального терміналу. Пункт прийому, сортування та видачі посилок різних типів, стане чи не єдиним у Дніпрі місцем, де використовуються інноваційні технології такого рівня. Завдяки проекту, що орієнтується на європейські стандарти та еко-дружелюбність, робота терміналу стане практично не відчутною для довкілля. Планується, що новітні програми забезпечать ще більш швидку обробку та відправку посилок до місць призначення. Також запуск інноваційного проекту дозволить ефективно використовувати вже існуючий автопарк через зручне розташування терміналу. Очікується, що комплекс зможе скоротити споживання електроенергії та викиди CO2. Унікальна система скоротить викиди на 1540 тонн, що прирівнюється до усунення з доріг 800 дизельних та бензинових автомобілів.

Інтелектуальна система розроблена для “Нової пошти” литовськими фахівцями. Литовська “Equinox” вже не перший рік займається питаннями оптимізації логістики та впровадженням роботизованих систем.

Загальна вартість масштабного проекту становить близько 28,5 млн. євро. ЄБРР виділить лише €13 мільйонів, де буде взято решту коштів, не уточнюють. 14 млн. євро буде витрачено на фінальне проектування та будівництво. Ще €11,9 млн від загальної суми, підуть на покупку обладнання. 2,6 млн поки що планують залишити в резерві для використання у разі виникнення непередбачених витрат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.