Четвер, 25 Квітня, 2024

У Дніпрі може з’явитись новий логістичний термінал

Дніпро змінюється на очах. Стає дедалі більше скверів та парків, де можна прогулятись та відпочити. Нарешті налагоджено роботи з будівництва Дніпровського метрополітену. Та у нашому місті може з’явитися ще одна споруда – на базі річкового терміналу «Акварель» може з’явитися великий логістичний вузол, що зможе обслуговувати судна вантажообігом у 5 тис тон.

Про це у на своїй сторінці у фейсбук написав голова ради корпорації «Алеф» Вадим Єрмолаєв. Він також зазначив, що Дніпро – остання точка від Чорного моря де однойменна ріка залишається повносудоплавною. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Бізнесмен також сказав, що у цьому році буде завершено будівництво комплексу для зберігання зерна де зможуть вміститися 17 тис тон, він зможе накопичувати зерно та грузити його на судна зі швидкістю у 365 тон на годину.

Прямо зараз громадяни очікують на завершення будівництва Південної об’їзної дороги. Наразі будівники установлюють бар’єрне огородження та опори освітлення.   

Також зараз триває будівництво іншого терміналу – у аеропорту Дніпра почалось будівництво нової злітно-посадкової смуги за програмою президента України «Велике будівництво». Окрім полоси, на тому місці ще має з’явитися новий термінал, VIP-термінал та адміністративно-побутовий комплекс.

На іншому кінці міста планується інше глобальне будівництво – Кайдацький міст та трасу M-04 Київ-Луганськ-Ізварине з’єднає одна дорога. Щоб втілити цей проект у життя знадобиться прибрати усі перешкоди на цьому шляху, а це і дерева, і дні, і будинки. Це вже не кажучи про кошторис та період цього будівництва. Перший автомобіль зможе проїхати цією дорогою лише у 2024 році, і обійдеться це у 5,2 мільярди гривень.

Що вже і казати про Набережну яка почала успішно «очищатись». Міська влада почала перевірку об’єктів, що знаходяться у прибережних зонах. Вже було демонтовано декілька альтанок та інших незаконних споруд.

Дніпро оновлюється, а нам залишається лише допомагати йому та чекати на той момент коли ми зможемо сказати: «Невже це Дніпро? Я не впізнаю своє місто!»

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.