Понеділок, 27 Травня, 2024

Світло та безпечно: на Тітова оновлюють вуличне освітлення

У Дніпрі тривають роботи по оновленню вуличного освітлення. Зараз процес встановлення нових світильників триває на вулиці Тітова. Тут завжди інтенсивний рух машин, тому вулиця потрапила до плану модернізації освітлення по місту. Далі на dnepr-future.

Щодня на лінію виходить 3-4 одиниці техніки та 10 працівників монтажно-будівельної компанії. Спочатку здійснюють демонтаж старої лінії, потім встановлюють нові кронштейни та нові енергозберігаючі світильники. Усього на вулиці планують обладнати 90 світлодіодних ліхтарів, 45 дворіжкових кронштейнів та на 100 метрів подовжать та оновлять повітряну лінію самонесного ізольованого проводу.

Жителі цього району вже давно прохали комунальників встановити нове освітлення. Дніпряни розповідають, що з настанням темряви лампи освітлюють дорогу недостатньо яскраво. До того ж знаходитись на вулиці ще й небезпечно – хулігани часто вихоплюють сумки у перехожих.

Після Тітова вуличне освітлення модернізують на сусідній вулиці Макарова. КП Міськсвітло переконані, що таке оновлення сприяє комфортному і безпечному пересуванню по вулицях, а також дозволяє економити місту на електроенергії. Виробник енергозберігаючих LED-ламп переконує, що вони працюватимуть щонайменше сім років.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.