Понеділок, 24 Червня, 2024

Школа ІТ: історія інноваційного навчання – Комп’ютерна академія “ШАГ”

IT-сфера відіграє важливу роль у сучасному житті, адже вона робить його комфортнішим і цікавішим. Тому дедалі більше університетів та інститутів впроваджують програми підготовки спеціалістів за важливими IT-напрямками, чи то розробка застосунків і програм, чи то їхнє покращення, чи то дизайн. Далі на dnepr-future.

У Дніпрі є низка навчальних закладів, де всі охочі можуть здобути освіту за ІТ-напрямками та навіть пройти практику в провідних компаніях України, і одним із таких є Дніпровський технологічний університет “ШАГ”.

Основні напрямки навчання

Комп’ютерна Академія “IT Step” або “ШАГ” є одним із міжнародних центрів, де пропонують освіту за IT-спеціальностями. Заснована вона була в 1999 році, і станом на 2022 рік працювала вже 101 філія академії в 21 країні світу.

Навчання ведуть викладачі з досвідом, тому програма університету побудована таким чином, щоб дати студентам не лише базові знання, а й багато практики за обраним напрямом. Як показує практика, пишуть на сайті академії, студенти можуть працевлаштуватися вже після третього курсу.

ВНЗ пропонує підготовку до рівня бакалавра або магістра за основними IT-напрямками:

  • Розробка програмного забезпечення;
  • Графіка та дизайн;
  • Мережі та кібербезпека;
  • WEB-програмування;
  • Менеджмент у сфері IT.

Варто зазначити, що програма навчання постійно оновлюється відповідно до тенденцій на українському та світовому IT-ринку, тож студенти мають змогу здобути затребувані та актуальні знання для успішного працевлаштування.

Програма навчання

Дніпровський технологічний університет “ШАГ” працює за унікальною програмою навчання відповідно до міжнародних стандартів. Фахівці проходять підготовку за програмами світових ВНЗ, а за бажанням можна також освоїти додаткові курси і практику, по закінченню навчання отримавши не тільки диплом, а й міжнародні сертифікати від лідерів індустрії – компаній “Сisco” і “Microsoft”, та інших.

Якість освіти, як повідомляється на сайті академії, відповідає міжнародним вимогам, до того ж можна пройти практику на реальних проєктах різних компаній, стажування за кордоном.

Програма будується на тому, щоб студенти вивчали якомога менше теорії, викладачі дають тільки профільні знання з обраної спеціальності, не перевантажуючи її.

Студенти отримують можливість використовувати потужну базу та сучасне обладнання, до того ж групи складають таким чином, щоб було комфортно навчатися та складати іспити.

Упродовж усього періоду навчання студентам допомагають освоїти англійську мову, і можна отримати рекомендації та допомогу з працевлаштуванням, адже з академією співпрацюють понад 150 провідних IT-компаній по всьому світу.

Навчання в університеті дає студентам можливість дізнатися, як побудовано сферу технологій зсередини та інтегруватися в неї ще в процесі навчання, опанувати основні знання, щоб стати затребуваним фахівцем на сучасному ринку праці, сформувати портфоліо, що стане гарною перевагою серед конкурентів, здобути навички роботи в команді та вирішити для себе, будувати кар’єру у великій компанії чи працювати самостійно.

Також можна отримати навички, що дають змогу працювати з великими проєктами, навіть не виходячи з дому, досвід для започаткування власного бізнесу у сфері IT, у підсумку стати фахівцем із високооплачуваною професією.

До того ж, в університеті є денна та заочна форма навчання, тож програму можна освоїти й самостійно. Це особливо актуально для тих, хто працює і хоче здобути післядипломну освіту.

Тривалість навчання в академії – 4 роки або більше, залежно від того, який рівень освіти хоче здобути студент.

Курси для дітей і дорослих

 Щоб полегшити вступ до університету, можна пройти підготовчі курси зі шкільних предметів, вартість навчання залежить від обсягу та тривалості навчання.

Дорослі або студенти інших ВНЗ можуть розглянути для себе профільні курси з IT-спеціальностей. Навчатися можна з різною інтенсивністю, по закінченню курсів передбачено сертифікат від університету.

Відгуки студентів

Загалом пройти навчання в університеті можуть усі, хто вирішив пов’язати своє життя з IT, або хоче опанувати нову професію. Вік учнів – від 15 до 55 років.

На сайті академії можна побачити відгуки студентів, і, як показує практика, багато хто з них, отримавши потужну базу знань в академії “ШАГ”, зміг успішно побудувати кар’єру в зарубіжних компаніях, багато хто працює й живе в США.

Але на сторонніх інформаційних ресурсах, де пишуть відгуки про виші України, можна побачити і негативні коментарі про академію.

Серед недоліків навчання студенти вказували незацікавленість викладачів в освітньому процесі, високу вартість і погано продуману програму.

Загалом освіту в університеті “ШАГ” уже встигли здобути сотні тисяч студентів по всьому світу, а за понад десять років роботи він встиг стати одним із лідерів серед навчальних закладів.

Звісно, варто врахувати, що це не державний ВНЗ, і за освіту доведеться платити, але водночас студенти можуть розраховувати на допомогу в працевлаштуванні або пройти практику в провідних IT-компаніях ще до отримання диплома академії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.