Субота, 20 Квітня, 2024

Скоро знесуть: що буде з кінотеатром “Січ”

Ще один легендарний кінотеатр Дніпра може зникнути. Минулого року вже були знесені «Салют» та «Космос». Тепер на їхньому місці будуть сучасні житлові комплекси. Далі на dnepr-future.

Кінотеатр “Січ” на вулиці Панікахи, 59 не працює з 2015 року. Будівля перебуває у володінні міськради, яка передала кінотеатр в оренду приватній організації. Зараз у компанії в планах перетворити стару будівлю на багатофункціональний торгово-розважальний комплекс. Чи буде це часткова реконструкція зі збереженням будівлі кінотеатру чи повне знесення наразі невідомо. Але з огляду на функціональне призначення будівлі більш ймовірне повне знесення.

Новина про долю кінотеатру з’явилася у групі BuilDnepr. У коментарях мешканці висловлюють згоду зі знесенням будівлі. Також під постом користувачі зазначають, що хотілося б більше новобудов у районі Тополі, але зі збереженням зеленої зони.

На нещодавній Містобудівній раді представили проєкт 20-поверхової висотки, яка буде розташована поряд із кінотеатром “Січ” – вул. Панікахи, 53.

Розробку проєкту ТРЦ на місці колишнього кінотеатру взяв на себе девелопер “Добробут”. Компанія вже займалася житловим комплексом «Аржанова» на проспекті Слобожанський, житловим комплексом “Червоні вітрила” на ж/м Парусі, ТЦ Вокзальним та іншими об’єктами.

Кінотеатр “Січ” відкрився в 1993 рік. Через 10 років у кінотеатрі провели реконструкцію, внаслідок якої “Січ” став першим українським мультиплексом. Тут фільми йшли кожні 10-15 хвилин. У 2015 році компанія, яка орендувала кінотеатр, збанкрутувала, і “Січ” припинив роботу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.