Субота, 20 Квітня, 2024

Що створюють у Дніпрі на 12-му кварталі, новий скейт-парк?

Майданчик для любителів покататися на скейтах та роликах конструюють в області двох вулиць. Йдеться про вулиці Інженерна та Гладкова. Інформація про проектування парку вже була на міському сайті, його будівництво відбулося за допомогою процесу під назвою “Бюджет участі”. Поява такого молодіжного парку буде чудовою підмогою до можливості облаштування для даного району, який є не впорядкованим. Вартість скейт майданчика коштувала 1 мільйон гривень, які вдалося виграти у тендері. Далі на dnepr-future.

На прохання місцевих жителів, у програмі також з’явилося асфальтування дворових доріжок. Йдеться не тільки про пішохідні зони, а й про всю кругову зону, яку також облагородять для їзди на скейті, самокаті та роликах. Крім цього, на майданчику з’являться 2 нові гірки та лавки, а також 2 невідомі дитячі конструкції. Що саме ставитимуть вирішить міністерство благоустрою. На вибір пропонують карусель, гірки та інше обладнання, яке не виходить за межі дитячої тематики.

Через неможливість швидко отримати конструкції для скейт-парку, від невеликої суми грошей, що залишилися за асфальт, збираються робити спортивний майданчик. Це рішення було прийнято з єдиною метою, щоб гроші, що залишилися, не згоріли. На її подальше будівництво також виділили ще 2,6 мільйона гривень, що надійшли від мерії міста. Таким чином збираються звести цілий спортмайданчик розміром 37 на 17 квадратних метрів. Подібного роду майданчиків залишилося зовсім небагато в даному районі, тому їхня поява буде куди до речі. Тепер багато дітей зможуть розвивати свої спортивні навички, скориставшись новим спортивним майданчиком.

На цьому майданчику буде гумове футбольне поле, грати на ньому можна не лише у футбол, а й у баскетбол. Все тому, що, крім воріт, також встановлять баскетбольні кільця. Підростаюче покоління вже давно обурюються через те, що їм нема де пограти в їх улюблений вид спорту. Єдине місце, де виходить абияк грати, це зруйнований майданчик 112 школи, який власноруч латає небайдужа молодь. Їхнє невдоволення було побачено і незабаром буде виправлено, оскільки завершення будівництва намічено на початок наступного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.