Неділя, 26 Травня, 2024

Реконструкція на стадіоні імені Петра Лайка знаходиться на завершальному етапі, оскільки закінчується облаштування глядацької зони

Ця великомасштабна розбудова практично завершена, про це стало зрозуміло, коли продемонстрували встановлення сидінь для глядачів. Наразі відбувається реконструкція двох трибун, центральної та північної. Її реконструкція знаходиться на завершальному етапі, самим будівництвом займається генпідрядник будівельної компанії “Стройінвест”. Сам спорткомплекс розташований на вулиці Універсальній, 18А. Він є єдиним стадіоном на лівобережній ділянці Дніпра, тому його перетворення – це новий ковток повітря для місцевих постояльців. Далі на dnepr-future.

Довгий час стадіон перебував у занедбаному стані, але нещодавно його вирішили відродити. Таким чином, після закінчення всіх ремонтних робіт, спортивний комплекс затьмарить схожі стадіони у Кропивницькому, Луцьку та Сумах. Також, після закінчення будівництва, комплекс буде здатний провести змагання європейських масштабів. Все тому, що високу планку технологічних стандартів буде подолано.

Зараз облаштовують 2035 місць для глядачів, але до цього було проведено колосальну роботу. По-перше було замінено покриття на тротуарну плитку та асфальтобетон. Також облагородили міні-футбольний майданчик за допомогою штучної трави. По-друге, з’явилася трансформаторна підстанція, якої до цього не було. Крім цього, були відрегульовані системи поливу, які знаходяться в озеленених зонах, а також на самому футбольному полі. Ще стадіон обладнали актуальним енергозберігаючим освітленням та спеціальною системою озвучення.

Крім самого поля для футболістів, довкола також відбудували бігову доріжку, сектори для стрибків та метання ядра. На даний момент залишається лише застелити газон, провести водопровід та відповідну каналізацію, а також встановити різноманітне обладнання для безпеки відвідувачів та спортсменів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.