Четвер, 25 Квітня, 2024

Оплатити паркування в Дніпрі тепер можна через Телеграм-бот

У Дніпрі все частіше з’являються нововведення, що спрощують оплату побутових витрат. Тепер і у водіїв з’явився ще один спосіб оплати місця для паркування машини. Дніпровська міська рада представила для користувачів особистого автотранспорту новий бот. Далі на dnepr-future.com.ua.

Знайти його можна у Телеграмі. Меседжер був обраний невипадково, адже зараз багато людей використовують Телеграм. Навігація боту зрозуміла та зручна у використанні. Для користування новою функцією потрібно запустити бот у додатку, обрати своє місцеперебування, обрати парковку зі списку та здійснити оплату за годину. Для тих, хто регулярно користується паркуванням можна придбати абонемент: на місяць або квартал. Бот обслуговує усі доступні зони паркування у Дніпрі.

Разом з тим залишаються й традиційні способи оплати паркування, такі як паркомат, Приват24 або UNIP.

Нагадаємо, що Дніпровська міська рада нещодавно вже запустила ще один бот у месенджерах Viber та Telegram. З його допомогою жителі зможуть повідомляти про аварійні ситуації у місті, стежити за своїми зверненнями, а також отримувати повідомлення про актуальні події за своїм місцеперебуванням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.